Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2008, 21:54   #29
PonuryByk
 
PonuryByk's Avatar
 
Reputacja: 1 PonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodnie
Tak, przeginał bym gdybym opisywał kształt żagli słonecznych. Do tej pory jeszcze tego nie robiłem, bo nie miałem w tym celu. (ale będę miał w tym cel nieco później)

Co do prędkości i przyśpieszeń... te informacje okażą się również istotne.(nie będę się jednak opierał na potężnych obliczeniach, więc nie należy się martwić o detale)

Najważniejsze: Pilot na Krucjatorze nie będzie miał co robić? To kompletna bzdura. Samo choćby pilotowanie transporterów małego zasięgu wymaga wiele umiejętności. Należy brać poprawkę na potężną prędkość Krucjatora i na rotację części centralnej.

Oczywiście, że było wiele ważniejszych pytań. Czy nie odpowiedziałem na któreś z nich? Starałem się o niczym nie zapomnieć.

P.S. Shas'O Kais :
Nie oglądałem początkowych odcinków serialu Ziemia2 i nie wiem, na czym tam polegała podróż statkiem kosmicznym

P.S. Vincent: Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu na początku gra będzie już w trakcie, ale to nic, poczekam na Twoją kartę postaci. Jeśli ponadto nie będzie strasznego tłoku, to nawet nie zamknę jeszcze rekrutacji.
 

Ostatnio edytowane przez PonuryByk : 02-06-2008 o 21:59.
PonuryByk jest offline