Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2008, 22:19   #58
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Talking

Do Nowych Towarzyszy & reszta;
Tura trwa 48 h ^_^. Nie musicie pisać do mnie pierwszego dnia tury, że nie zdążycie dać posta tego dnia. Jeśli nie zdążycie do końca to ok., chętnie się o tym dowiem, ponieważ zawsze są tacy, którzy czatują na post od 21.00 do 22.00 i poganiają mnie, więc bym niepotrzebnie nie czekała

Barbak; „...urokami tutejszej fauny. Te drugie pozostawiały trochę do życzenia, ponieważ przedstawiały się w dziwnie suchych i zwiędniętych kolorach”. Tylko że fauna to zwierzęta! XD [wyobraża sobie zwiędnięte wiewiórki, zwiędnięte kozy i krówki ]. A to splunięcie, flergh Bezcenne!

Ray`gi ;..... O__O’ Gratulacje! Szczęka MG właśnie znalazła się na podlodze, co nie zdarza się często!!! [właściwie bardzo rzadko] Świetny post!!! Jestem w szoku. W dobrym szoku oczywiście!!! A teraz przepraszam na moment, idę pozbierać swoją szczękę!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline