Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2008, 12:11   #18
Thanthien Deadwhite
 
Thanthien Deadwhite's Avatar
 
Reputacja: 1 Thanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumnyThanthien Deadwhite ma z czego być dumny
Więc postanowili się jednak nie włóczyć po nocy? Przynajmniej na razie? No to jest dobry znak. Nie mają mani wielkości, a to znaczy, że może nie będzie z nimi wszystkimi tak źle, jak mogło by być.


- Mi wystarczy kawałek podłogi w pokoju, żeby dobrze się wyspać - powiedział Elhan
- Jak widzę nie jesteś przyzwyczajony do wygód? To dobrze o Tobie świadczy.

Ciekawe tylko, czy jest tak w istocie? I dlaczego? Nie jest mu to potrzebne, czy po prostu nie należy do najbogatszych i dlatego nie przywykł do spania w łóżku. Jeśli był biedny może myśleć, że pieniądze dadzą mu szczęście. A jeśli tak to być może, cała ta podróż jest sposobem na zarobienie pieniędzy? Nie, raczej nie. Jakby chciał pieniędzy na luksusy to nie wyrzekł by się ciepłego i miękkiego łoża. - zastanawiał się przez chwilę Laumee Harr, po czym sam się skarcił w duchu - A na cholere Ci to wiedzieć? Poza tym, "myśl o rozwiązaniu a nie o problemie", czyli najlepiej będzie jak go spytasz! - mag przerwał dialog sam ze sobą i powiedział do elfa:

- Może przysiądziesz się do mnie i porozmawiamy trochę? Chciałbym lepiej poznać kogoś z kim już od jakiegoś czasu wędruje. - powiedział uprzejmie wskazując miejsce obok siebie.
To Ty jesteś tym, co myśli, iż to zjawa. Czemu akurat to przyszło Ci na myśl? Ciekawe... - pomyślał przelotnie.

Siabo rozsiadł się wygodniej przyglądając się elfowi. Owinął się szczelniej swoim brązowo-szarym płaszczem ponieważ poczuł, iż robi się trochę chłodniej. Miał nadzieję, że wojownik zaszczyci go rozmową, ale jednocześnie był trochę zmęczony.

Obym tylko nie usnął, jeśli postanowi streścić mi swą historię - pomyślał i uśmiechnął się leciutko.
 
__________________
"Stajesz się odpowiedzialny za to co oswoiłeś" xD

"Boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha."
Thanthien Deadwhite jest offline