Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2008, 15:21   #64
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Ok., sprawa techniczna dla nowych graczy.
Gracze na sesji prowadzą z NPCami rozmowy w swoich postach. Ustalają wcześniej z Tobą te rozmowy czy tak po prostu odgrywają też NPCa?
NIE!!! Odgrywają te rozmowy z MG na gg! Problem w tym że mam coraz mniej czasu na gg ;( Ale staram się.
Plis nie prowadźcie sami rozmów z NPCami. Inni pomyślą że to słowa MG i na sesji zapanuje jeden wielki cha... bałaaaagan.

Dwie smutne sprawy;(
Amman nadal nie wyrabia czasowo/netowo. No cóż, wciąż czekamy!
Panda z kolei postanawia przedłużyć urlop z powodów osobisto/szkolnych. Panda, jesteśmy z Tobą i również czekamy!;D Te dwie postacie są chwilowo zawieszone [nie, nie na drzewie ]

Miła wiadomość jest taka, że wraca do nas Akrenthal! Wybaczcie że nie psytałam o zdanie, ALE:
Vimes odszedł z sesji z powodu braku czasu. Od tej pory co jakiś czas zaskakiwał mnie na gg, odzywając się i... pytając o sesję, całe TJT 3 Ostatnio znów się odezwał no i... Teraz ma czas, ma nadal chęci do gry. Był dobrym graczem, pisze bardzo ładnym stylem [zazdrość -_- ], oraz, co mnie szczególnie ujęło, zawsze powiadamiał mnie na gg, jeśli miało go nie być lub jeśli miał się spóźnić. Staranny, cieszył się grą [do dziś pamiętam, jak sterując ogromnym okrętem widmo Akrenthal pomyślał z dumą „jestem Bogiem!” ]. Był fair wobec MG, fair wobec współgraczy, odszedł gdyż sytuacja go do tego zmusiła, stąd uważam, że jeśli nadal chce, powinien wrócić! Zresztą nie wierzę żeby ktoś powiedzial, że jest przeciw


Wybacz filmik, Barb, MUSIAŁAM!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.

Ostatnio edytowane przez Almena : 04-06-2008 o 22:46. Powód: BARB!
Almena jest offline