Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-06-2008, 19:41   #79
Shas
 
Reputacja: 1 Shas nie jest za bardzo znany
Wtrące swoje trzy grosze ...

Panie Vaernil lub Aldanel, jak pan woli. Przyznam się że to ja stoje głównie za sprawdzaniem pańskiej osoby, to moje zgłoszenie się do administracji Lastinn zaaowocowało współpracą między Strefą a Lastinn w tym, można śmiało powiedzieć śledźtwie.
Widzi pan, kiedy pierwszy raz rozkręcał pan Diplomaticę na własnym forum była to ciekawa propozycją i kilkoro graczy z zapałem przystąpiło do niej a inni śledzili ją ciekawi efektu. Ale z czasem pojawiło się olewactwo a potem pan zniknął. Po jakimś czasie wypłynął pan ponownie na Strefie z tą samą rekrutacją, kontrowersje przy tym powstały niemałe bo stracił pan zaufanie. Wytłumaczył pan się posiadaniem nowotworu, jak kolwiek wydawało się to naciągane dostał pan kredyt zaufania. Wszystko szło spokojnie do momentu aż wyszło że system jakiego pan użył jest plagiatem wcześniejszej gry jaka odbywała się na Strefie choć twardo twierdził pan że to pańskie dzieło. Po jakimś czasie przyznał się pan do "zaczerpnięcia" z tamtej sesji a autorzy w sumie nie widząc większego problemu zaznaczyli by dopisano ich jako orginalnych autorów. Tak też się stało. Niby wszystko ucichło jednak po krótkiej chwili Sekal, gracz obyty ze Strefą i Lastinn podał informację o kopi rekrutacji trwajacej na Lastinn. To dopiero było dla nas zagadkowe.

W sumie nie mamy nic przeciwko toczącej się grze na dwóch czy bogowie jedni wiedzą ilu jeszcze forach tej samej gry. Tak jak napisała Milly nie jest to zabronione ani karalne ... jest to ciekawe. Wyparł się pan stanowczo jakiegokolwiek powiązania z osobą o nicku Aldanel. Zaczeło to, prosto mówiąc czymś nam śmierdzieć. Zaczął pan kręcić że ta nieznana osoba podała pański email i numer gg jako kontaktowy ... ale wie pan już kto to i z nim rozmawia na ten temat. Jeden z graczy Strefy poprosił by zapodał pan screen tej rozmowy, tak samo jak w przypadku prośby Milly screen nigdy nie dotarł a prośba została całkowicie przez pana zignorowana.
Wtedy też poirytowany tą sytuacją wystosowałem prośbę do administracji Lastinn o pomoc w wyjaśnieniu sprawy, otrzymali oni wszystkie informacje jakie udało nam się zebrać i musze przyznać szybko zareagowali, co się bardzo chwali. Porównano IP obu kont, mimo tego że jest ono zmienne adresy pokrywają się. Nawet po przedstawieniu panu tego dowodu uparcie pan twierdzi że niema pan nic wspólnego z osoba o nicku Aldanel.

Reasumując co udało się zebrać:
- IP obu kont pokrywają się.
- Rekrutacja została załorzona na Strefie: 11-05-2008, 14:15 na Lastinn: 11-05-2008, 15:06.
- Tekstu obu rekrutacji są niemal identyczne, nawet kolorystycznie.
- Modyfikacja postu o wzmiankę dotyczącą orginalnych autorów systemu, Strefa: 05-11-2008, 22:04, Lastinn: 05-11-2008 o 22:12.
- Pojawianie się nicków, Vaernil na Strefie, Aldanel na Lastinn, zazwyczaj kiedy jeden jest widoczny na jednym forum na drugim też.

To i i klarowne informacje podane wam przez Milly świadczą jednoznacznie że Vaernil i Aldanel to jedna i ta sama osoba choć on uparcie twierdzie że niech ... choć widać pęknięcia w tym kłamstwie:
Cytat:
merill ale co jeśli ja i vaerlin to dwie inne osoby??
"a co jeśli" ? ... już nie napewno to kto inny tylko a co jeśli ?

Tak samo jak moi przedmówcy zaznaczam, to nie jest powód do zamknięcia sesji, to nie jest jakaś sztuczka by pozbawić graczy strategii. To jest sprawa głównie tocząca się z ciekawości dlaczego dana osoba postepuje tak a nie inaczej. Na Strefie mamy teorię o rozdwojeniu jaźni co by nawet tłumaczyło całą kwestię. Szacowni koledzy i koleżanki gracze, nikt nie chce was pozbawić tej gry, przedstawiamy tylko KTO ją ma zamiar prowadzić i czy warto jest poświęcać czas oraz chęci biorąc pod uwagę zachowanie tej osoby.

Tyle z mojej strony, dziękuje za uwagę.
 
Shas jest offline