Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2008, 16:26   #52
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
To może ja zacznę jako inicjator pomysłu
Moja postać to „generał”, który w wieku piętnastu lat został wzięty przez swoją matkę (dawną głównodowodzącą Calimshańskich wojsk) na pustynię, gdzie spędził dobry kawał czasu, a kiedy wrócił, po starym, miłym dziecku nie pozostało ani śladu (co było tematem plotek w mieście). Teraz żyje sobie na pustyni w swojej jaskini i czasami służy za przewodnika ludziom, którzy się zgubili (choć niektórzy powiadają że lepiej uschnąć niż z nim się gdzieś udać). Uznaje całe piaszczyste pustkowie za swoja domenę, w której to on jest królem a „miejskie szczury” ma głęboko w nosie. Jeśli się z nim gdzieś udajesz, to musisz uważać, słuchać go, wykonywać rozkazy i przytakiwać „Tak sir”. Wtedy może jakoś wytrzymasz. Z drugiej strony- Mufid jest najlepszy jeśli chodzi o pustynię więc warto się z nim pomęczyć dla dojścia do celu.
Pod warunkiem że uczyni się go „generałem”
Ogólnie archetyp wojskowego z którym musisz się zgadzać lub zrobisz tysiąc pompek
 
Kaworu jest offline