Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2008, 01:55   #37
Gwena
 
Gwena's Avatar
 
Reputacja: 1 Gwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemuGwena to imię znane każdemu
Czołem! - odpowiedział pan Jan na pozdrowienie pana Samuela - ja takoż mam taką nadzieję, bo nieco czasu rozmowy zabiorą, a dobrze by być w Warszawie nie później niż na Anioł Pański jeśli mamy coś dziś załatwić. Stąd będzie ze 3 mile, więc nie popędzając koni prawie dwie godziny jazdy. Ponoć na dworze późno wstają, dlatego najlepiej by było złożyć protestacyje i hetmańskiej siedziby poszukać kiej śniadać skończą, a o podobiedku jeszcze myśleć nie zaczną.

Zamilkł, widać nad czymś się zamyślił, po czem wskazał na rozłożone wszędzie poręcznie ładunki - a jak się uwiniemy, to na wieczerz tu wrócimy, a coś czuje, że Cześnikowi kilka szabel się przydać może, co by gości powitać - mówiąc to przygładził krótko ostrzyżone włosy z tyłu głowy - zawsze przed bitką mam wrażenie, że jakby mi włosy sztywniały... Potarł jeszcze raz energicznie potylice i roześmiał się - ot kilka lat na Rusi i człek zabobonny się staje.
 
Gwena jest offline