Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-06-2008, 19:39   #80
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze
- Nic mi nie jest - odparł Metellus uwalniając się od towarzyszy. - Trochę krwi mi ubyło i mnie zamroczyło. Rana się szybko zasklepi, do rana będę gotów do drogi.-
Mężczyzna już pewniejszym krokiem podszedł do wyjścia, gdzie dawniej stały drzwi.
- Ciekawe ile tego tam jeszcze jest. W ogóle co to jest? Poza tym ten dziwny sen, miałem koszmar. - Akvila odwrócił się do towarzyszy - Myślę, że to mogła być jakaś wizja... albo zwyczajny koszmar. - uśmiechnął się niepewnie i usiadł pod ścianą. Wzrok padł na dwa ciała.
- Rano ich pochowamy, zdobędziemy jakieś żarcie i ruszymy dalej. Niestety pojawił się problem. Oin nie żyje, kto nas zaprowadzi do krasnoludzkiej wioski, o której wspomniał ten cały, tajemniczy szpieg? Jesli nie znajdziemy jutro przewodnika, to wole chyba już iść w głąb Imperium, niż iść szukać wioski w tych dziwnych górach.
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"
sante jest offline