Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2008, 13:44   #48
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
- Waszmość rzeczesz frant i paliwoda, a mnie sie zdaje że to poważna sprawa. Co za frant otwarte listy hetmańskie wozi ? Za taką rzecz kat w oczy mieczem świeci i to znając Jegomość Hetmana nim zdrowaśkę zmówić się zdąży. Nie wiem waszmościowie, ale czuję, żeśmy wpadli jak...- nie dokończył trąc z frasunkiem kark.
- Boję się że my tu siedzimy, a tam szpieg jakiś umyka chyżo, albo ludzi zbiera by listy dostać. Dowie sie prędko gdzie pojechaliśmy, ot choćby od tego Żyda w karczmie, a i rozpytać się może, bo pewnie znają waszmościa w okolicy.
- Zważ też waszmość, że jeśli rację mam to siedząc tu ściągamy na Jejmościanki niebezpieczeństwo dodatkowe. Sam nie wiem... -
łyknął miodu dla odmiany, bo wiadomo było, że ten lekkości myśli dodaje, przez co koncept u każdego lepszy.
 
Arango jest offline