Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-06-2008, 23:55   #11
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Ogólnie jak na człowieka który ma ponad sto czterdzieści lat czuję się całkiem nieźle. Badania, ciekawe co będą badać, chyba jednak nie będę się tym zamartwiał. Jakaś kobieta zdaje się że całkiem nieźle zna kapitana. Do tego wydaje się całkiem miła... no i jest ładna. Ciarki mnie przeszły, dosyć zimno tu jest, a może to skutek hibernacji. W każdym bądź razie powinni pomyśleć o nieco lepszym ubraniu niż pieprzony ręcznik.
- Kapitanie - zwróciłem się do dowódcy - Były może jakieś wieści z ziemi, czy oni jeszcze o nas pamiętają??
Właściwie kompletnie mnie to nie interesowało, Jednak kapitan zdawał się potrzebować rozmowy a mi jakąś przyszło do głowy to pytanie. Swoją drogą zastanawia mnie czemu jest nas tutaj tak mało, ale nie czas rozmyślać o takich sprawach.
 

Ostatnio edytowane przez Mizuichi : 11-06-2008 o 00:00.
Mizuichi jest offline