Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-06-2008, 15:39   #29
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Podniosłem jedną brew, nie ukrywając zaskoczenia na mojej twarzy, kiedy ten stary fiut kazał mi po prostu wyjść.
Nie mogłem też dłużej powstrzymywać swoich nerwów, jak i wybuchnięcia śmiechem.
- Pan sobie chyba żartuje, prawda? – spytałem, siląc się na jak największą uprzejmość z mojej strony. – Wydałem moje kurewsko ostatnie pieniądze na ten pierdolony bilet, a zarazem na to pieprzone miejsce i NIE MAM najmniejszego zamiaru ruszać się stąd, dopóki ten chujowy pociąg nie dojedzie do Warszawy. A jeśli panu nie pasuje moje towarzystwo, to niech pan wyjdzie.
Nie zwracałem uwagi na Darka, który z pewnością z chęcią zaszyłby mi usta grubą nitką. Miałem OGROMNĄ nadzieję, że facet w końcu się ode mnie odpieprzy i da mi święty spokój, bo ja nie miałem zamiaru wychodzić z przedziału.
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.
Cold jest offline