Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2008, 22:05   #39
Delaraan
 
Delaraan's Avatar
 
Reputacja: 1 Delaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodze
Na widok twojej zuchwałości i buty, nieznajomy nawet nie mrugnął, lecz na widok broni przy swoim gardle, zaczął się śmiać. Nie był to krótki, nerwowy chichot, lecz bezczelny i głośny śmiech.
-Kogoś takiego się spodziewałem! Sami lalusie wokoło ciebie, a wystarczy pójść na pustynie i znajdziesz kogoś tylko ledwo ustępującego ci bezczelnością. Ale schowaj ten scyzoryk. Nic ci nie da. A teraz wyjaśnijmy sobie kilka rzeczy: nie jestem szczurem, choć muszę żyć w mieście. Po drugie przeżyłem więcej niż dziesięć takich "twoich czasów". Po trzecie nie muszę wstawać, byśmy pogadali jak mężczyźni, choć to zrobię bo mi zaimponowałeś. Po czwarte zachowuj się milej, gospodarzu, albo będziesz mógł gadać tylko jak kobiety. Dostaniesz 1500 za pomoc przy każdej krypcie. A jeśli chcesz poznać kolegów, bądź o 12 w karczmie "pod piaskową żmiją". Pospiesz się, masz tylko godzinę. Jakieś pytania?
 
Delaraan jest offline