Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-06-2008, 21:42   #103
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Mike wykrzywił twarz. Dał sie zrobić w jajo, myślał że stary kumpel nie będzie taką świnią żeby go wystawić. Cóż w tej sytuacji nie było mowy o oporze więc spokojnym ruchem podniósł ręce do góry i odprężył się. Flegmatycznym głosem stwierdził ponuro:
-Macie mnie. Ale byłbym wdzięczny gdybyś zabrał te zabawki z mojego brzucha, twój kolega z armatką jest dostatecznym argumentem a ja nie jestem debilem. Jeden pistolet mam pod lewą pacha drugi z tyłu za paskiem, karabinek zawieszony na prawym ramieniu. Nóż z prawej stronie na szelce drugi w cholewie prawego buta. Poza tym nic.
Nie lubił jak ktoś go obmacuje więc wolał od razu powiedzieć gdzie co ma. Gołymi rekami tez mógł im poskręcać karki, stary Tajlandczyk mistrz Wu zawsze nazywał go swoim najlepszym uczniem. A kiedy zabiorą mu broń i uznają, że sie poddał łatwiej będzie ich zaskoczyć. Wlepił swoje oczy w oczy dziewczyny, wyglądała na przestraszoną. Fakt chirurgom nie do końca udało się załatać jego gębę po tym jak ruscy podrzucili im fajerwerki pod furę. Mięśnie odrestaurowali pierwsza klasa ale skóra już miała trochę felerów i z bliska wyglądała trochę makabrycznie, szczególnie w połączeniu z zielonym cyberokiem ostro kontrastującym z drugim zwyczajnie czarnym. Dla złagodzenia wrażenia uśmiechnął się milej i powiedział:
-Nie bój się nie jestem zaminowany i nie gryzę. A jak Ci się będą tak ręce trzęsły to jeszcze sobie coś na nogę upuścisz.
Po czym mrugnął przyjacielsko.
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline