Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-06-2008, 14:20   #69
Smoqu
 
Smoqu's Avatar
 
Reputacja: 1 Smoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodzeSmoqu jest na bardzo dobrej drodze
"Kiedyś pewnie bym się zakochał, ale lata robią swoje ..." pomyślał z rozrzewnieniem Aureliusz uśmiechając się do dziewczyny. Jego twarz przybrała wyraz zagubionego w wielkim świecie człowieka.

- Och, dziękuję Ci młoda damo. - to był sprawdzony chwyt na dorastające kobiety. Nigdy nie można je było taktować, jak dzieci. Zaś dodanie powagi zawsze było mile przez nie widziane. - Jeśli nie sprawi Ci to kłopotu, to chętnie skorzystam z Twojej pomocy. - podszedł do niej powoli podpierając się ciężko na kosturze.

Jednak pomimo zagubionego wyrazu twarzy uważnie zlustrował sylwetkę dziewczyny w poszukiwaniu broni lub innych oznak, że ma coś do ukrycia i nie jest tylko młodą osobą, która chce pomóc staruszkowi.

- Widzisz, chciałbym się spotkać z Elantherem Var'Athanem lub kimś z rady i dowiedzieć się czegoś bliższego o tym ogłoszeniu. - wskazał końcem kostura odpowiednią kartkę - A jestem zbyt stary, żeby się przepychać łokciami przy wejściu dla mieszczan.

Popatrzył z niechęcią na kłębiący się przy jedynym wejściu dla pospólstwa tłum.

- Może wiesz, jak się do niego dostać? Albo gdzie go znaleźć, jak już skończy urzędowanie? Wiem też, że zaginiony był zięciem Przedstawiciela. Gdzie mógłbym znaleźć jego córkę? Sprawa mnie zainteresowała i chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej.

Uśmiechnął się promiennie do dziewczyny.
 
Smoqu jest offline