Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-11-2004, 20:01   #3
Solinarius
Administrator
 
Solinarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Solinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputację
To co dzieje się z dzisiejszą młodzieżą po prostu mnie przeraża.Zastanawiam się czasem (oglądając zachowanie niektórych ludzi w wieku 15 -17) co będzie za kilka lat, kiedy jeszcze młodsi będą w tym wieku. Teraz już nikt nie szanuje niczego - nie ma żadnych zasad,manier,zahamowań.Wiem ,że może gadam jak stary dziad ale nie o to chodzi - Ja sam kiedyś byłem niezłym ziółkiem ale oczywiście bez przesady - zawsze pamiętało się żeby nie przegiąć.I wtedy też spotykało się przejawy takiego zachowania (choć uff nigdy na własnej skórze ) ale nie na taką skalę.Teraz jest to wszechobecne.I spowodowane jest to raczej sposobem wychowania a nie nudą i innymi takimi (choć w pewnej pewnie tak).Dopóki ludzie nie będą reagować dopóty takie sytuacje będą się powtarzać.Niestety.
 
Solinarius jest offline