Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2008, 01:04   #75
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
W jednej chwili widzę biel ściany, a za chwilę już ciemność. W ciemności pojawia się jakieś małe światełko. Co to może być? Ruszam w jego stronę. Ono jest coraz bliżej, ale nie jest zbyt duże. W końcu jestem w stanie dojrzeć źródło tego światła. To monitor komputera.
Siadam przed nim i wpatruje się w to co jest na ekranie. A na ekranie widnieją jakieś dziwne wypowiedzi różnych ludzi. przy każdej wypowiedzi jest umieszczone zdjęcie lub rysunek. Jedno zdjęcie to jakiś facet w mundurze pilota, inny w jakiejś niebieskiej czapce, kolejny to jakiś oficer itd.
Czytam parę wypowiedzi, ale to jakieś bzdury, o lotach w kosmos, o jakichś szczurach i kajutach. Nic nie rozumiem z tego bełkotu. Jakieś Ponure Krowy, Colki Frostowe, czy Miz coś tam chichi. Co za bzdury. O co tu biega?
Nagle obraz się rozmywa i znów widzę biel ściany. Nie mam czasu, żeby rozmyślać o tym co przed chwila widziałem, bo strasznie mnie pęcherz boli. Zrywam się i biegnę do toalety.
<przerwa w opisie>
Po krótkim czasie wracam do pokoju, kładę się na łóżku, wkładam papierosa do ust i czekam na rozwój sytuacji.
 
Col Frost jest offline