Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2008, 00:40   #81
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Palący w gardle trunek. Gdybym skoczył tutaj zaraz po od hibernowaniu ten trunek postawiłby mnie natychmiast na nogi.
- Sir obawiam się że z przekonaniem szeregowego Matthew do pomocy mogą być problemy, jestem jednak całkowicie pewien że nie będzie nastawiał załogi przeciwko panu
Zastanowiłem się jeszcze przez chwilę "Powiedzieć czy nie powiedzieć" - pomyślałem. Doszedłem jednak do wniosku że należy być szczerym, jeśli zrobię to teraz to są jakieś szansę na to że przeżyję.
- Kapitanie, tak po prawdzie, w pewnej chwili - z trudem słowa wydobywały mi się z gardła - Chciałem przekonać załogę do zmiany dowódcy. Przepraszam za to, mogę jedynie obiecać że podobna sytuacja się już więcej nie powtórzy.
Po tych słowach, nalałem sobie jeszcze jedną szklankę trunku który zaoferował mi kapitan. Możliwe że byłą to ostatnia okazja by się napić czegoś mocniejszego. Spojrzałem na kapitana. "Toś się kurwa wpakował w niezłe bagno" - pomyślałem. Ledwie udało mi się unieść szklankę do ust. Opróżniłem ją niemalże natychmiast. Teraz zostało mi tylko czekać na ostateczny werdykt. Areszt, Izolatka, może nawet śmierć. Raczej nie ujdzie mi to na sucho.
 
Mizuichi jest offline