Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2008, 21:18   #7
Umbrean
 
Reputacja: 1 Umbrean nie jest za bardzo znanyUmbrean nie jest za bardzo znanyUmbrean nie jest za bardzo znanyUmbrean nie jest za bardzo znanyUmbrean nie jest za bardzo znanyUmbrean nie jest za bardzo znany
No to podejście drugie, najwyżej mnie zlinczujecie :P

Desperado, Los Banditos (Tylko dla pochodzenia Północnej Hegemoni)
"To za moją rodzinę... Bang!!"
Porąbani Meksykanie. Zamiast siedzieć grzecznie pod kaktusem, to zachciewa im się rozrób i napadów. W dodatku twierdzą że to w imię zemsty. Czaicie? Zemsta czy też nie, takim typom schodzi się z drogi. Żyją głównie z napadów i wjazdów. Trudnią się jako najemnicy i zabójcy. Działają samodzielnie lub w grupach. I cokolwiek nie zrobią, wkurzą tym innych. Jednym słowem Meksy.

Cechy:
Nauka Taty
Tatuś zawsze truł, jaki to ten świat jest groźny i zły. Chrzanił i chrzanił. Ale w końcu przeszedł do nauki praktycznej...
Zaczynasz z jedną z tych sztuczek: Magazynek, Szybki rzut lub Padnij/Powstań. Wybrana sztuczka jest dodatkową sztuczką i nie zastępuje tej z 7 kroku tworzenia postaci.
Mój Arsenał
Z pokolenia na pokolenie przekazywała sobie twoja rodzinka, małe co nieco dobrego sprzętu. Teraz twoja kolej, aby go użyć. Posiadasz na początku dodatkowe 130 gambli na broń i pancerze. Nie ma to jak rodzina.

Górnik
"Spadaj Krecie..."
Na ogół stosujemy teraz recykling. Jednak po węgiel i po inne kruszce trzeba zejść niżej. I niby, kto jest tak głupi, aby zejść do tych podziemnych labiryntów dawnych kopalń? Może ty jesteś ochotnikiem? Proszę bardzo, schodź tam na dół, zgub się w tych ciemnościach! Ale na mnie nie licz!

Cechy:
Kret
Tam gdzie inni przez ciemność gówno widzą. Tam ty nawet dopatrzysz właściciela kupy. Za to słoneczko daje trochę po twoich zamroczonych oczkach. Ciemne korytarze kopalni to idealna okolica dla ciebie.
Utrudnienia za ciemność są o połowę mniejsze i otrzymujesz bonus do percepcji +2 pod warunkiem ze jest ciemno. Za to raźne światło działa mniej przyjemnie.. W miłym blasku słońca dziennego lub innego zbyt mało rozproszonego światła. Wszystkie testy wymagające wzroku stają się o poziom trudniejsze.

Krety się znają

No to jest taka branża gdzie się poznaje mało ludzi z poza branży. No a ty za to poznałeś sporo osób z branży i dlatego jesteś Kre... Znaczy się gość.
Otrzymujesz 180 gambli na wykupienie znajomych z branży. No górniczej Branży! A co myślałeś? Z posterunku?!
 
__________________
Bądź Aniołem dla innych, a oni będą nimi dla ciebie.

Weteran MG Neuroshimy/Fallouta służy radą, GG :5387875
Umbrean jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem