Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2008, 21:09   #219
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
No dobra, czas na mnie!
Cóż zacznijmy od tego, że niegdyś lubiłem zabójców i takie typy postaci. Prawdę mówiąc nawet wzorowałem się na Artemisie z Legendy Drizzta czyli mroczny, bezduszny morderca, którego wyróżniał całkowity profesjonalizm. Później przeszedłem do magów. Bynajmniej zaczynałem od czarodzieja, później czarownika i na Czarnoksiężniku kończąc.
I tak o to Czarnoksiężnik stał się moją ulubioną klasą. Dlaczego? Mroczny typ, parający się straszliwą magią zdolny rzucać inwokacje bez końca. Po za tym czarnoksiężnik walczy lepiej mieczem od magów więc taki mroczny "typ" z mieczem jednoręcznym w ręce po chwili zmieniający się w Demona jest na pewno dla widza efektownym przeżyciem.

AVE WARLOCK!!!!!!!
 
Warlock jest offline