Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2008, 21:57   #34
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
OK, teraz kolej na mnie!
Zacząłem od gier cRPG:
UH, sięgając w przeszłość przypominam sobie starą wersje EYE OF THE BEHOLDER to ona mnie namówiła do AD&D niestety wszystko było by dobre gdyby nie obliczanie walniętego TRAC0. Nigdy AD&D nie wessał mnie na długo, zazwyczaj było to tak, że grałem parę razy w miesiącu i przerwa na pół roku. Później grałem w Neverwinter(tak tą pierwszą grę internetową co grafika była bardziej złożona od literówek) no prawdę mówiąc byłem chyba jedynym Polakiem grającym w tamtym czasie(nietypowy abonament w, którym płaciło się 5$ co godzinę sprawiało, że gra nie posiadała chociaż 1000 aktywnych graczy). Jakiś czas po tym trafił mi się Planescape:Torment do dzisiaj uważam go za klasyka cRPG. Dalej był seria BG oraz ID i właśnie dzięki Icewind Dale odnalazłem się w D&D. Kumpel wspomniał mi o nowej edycji to i ją kupiłem. Latem graliśmy nawet kilka razy w tygodniu i do dziś nie zapomnę tamtych nocek....
....to moja historia.
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 20-06-2008 o 22:08.
Warlock jest offline