Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2008, 00:41   #95
PonuryByk
 
PonuryByk's Avatar
 
Reputacja: 1 PonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodnie
Też myślałem, że moglibyśmy wyhamowywać na raty - odezwał się kapitan do komandora Selina. - Nawet wypytałem komputer ile czasu by nam to zajęło. Ale po tym, jak mi odpowiedział, zmieniłem zdanie. Wytracenie prędkości 245-ciu tysięcy km/s do prędkości orbitalnej zajmie nam 416 dni !! Upewniałem się nawet, czy się nie pomylił i niestety nie pomylił się.

Kapitan był zdenerwowany, ale i były ku temu powody. Żagle słoneczne okazały się zbyt wydajne. Prędkość jaką rozwinęli była zbyt wielka by wyhamować zanim zabraknie środków do życia, a komputer mimo to dopilnował, żeby wszyscy spali 120 lat zgodnie z harmonogramem. Hamowanie powinno się było rozpocząć rok temu.
 
PonuryByk jest offline