Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2008, 20:01   #130
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Kejsi rozejrzała się jeszcze uważanie, czy w okolicy nie został jakiś niewypłukany falą wilk, i podbiegła do krawędzi urwiska. Przechyliła się głową w dół, aby dobrze się rozejrzeć.
Ku swemu przerażeniu zauważyła elfa, Estre, który zmyty falą gramolił się z powrotem na skały.
- Estreeee! – zawołała, machając do niego ogonkiem.
Zrobiła przewrót w przód, zeskoczyła zwinnie ze skalnej ściany i wylądowała na czterech łapkach. Podbiegła do kaszlącego wodą elfa.
- Nic ci nie jest, nic ci nie jest!? – spytała troskliwie.- przepraszam, nie wiedziałam, że tam jesteś! To była moja fala, mój czar, miał zmyć wilki, przepraszam! Dobrze... dobrze, że już jesteś! – uśmiechnęła się. – Bałam się, że nas nie znajdziesz, zabłądzisz w lesie! Nie rób tak więcej, nie rób! Chodź z nami!

Zajrzeli do groty i znaleźli trolla!
- Trooooolll, ale milutki, milutki, milutki trooooooool! – zachichotała Kejsi. – Podli, jak mogli porwać takie małe stworzonko!?
- Ktoś potrafi to otworzyć? – Estre oglądał łańcuch.
- Ale gruby – zmartwiła się Kejsi. – Nie mam pojęcia jak takie coś rozłupać!
Obejrzała się na resztę.
- Raygi, Akrenthal, rzućcie w ten łańcuch swoją magią! – poprosiła rozbrajająco. – Tev, wścieknij się na ten złom, zniszcz go!

Rozejrzała się wokół.
- Wybaczcie na chwilę, muszę znowu zajrzeć do Veriona, sprawdzić, czy czuje się lepiej! Wiecie, że Valgaav nieźle mu przyłożył? – skierowała do Raygiego i Akrenthala.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline