Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-06-2008, 20:31   #99
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Gdy dotarłem do maszynowni zająłem się silnikami.
"Przez te durne kłótnie nie zdążyłem nawet sprawdzić ich stanu. Teraz nie ma na to zbyt dużo czasu."
Nie potrzebowałem za dużo czasu, by dostrzec pierwsze niepokojące usterki. Musiałem skontaktować się z mostkiem:
- Kapitanie, tu Kamiensky. Silnik nr 2 grozi uszkodzeniem. A dokładniej uszkodzeniem grozi zasilanie przednich elektromagnesów, oraz pompa wodorowa nr 1. Nie są to usterki niemożliwe do naprawy, ale jeżeli szlag trafi same elektromagnesy, to jeżeli nie mamy na stanie jakichś zapasowych, szlag trafi cały silnik. Dodatkowo przy silniku nr 1 coś jest nie tak ze zbiornikiem wodoru. Może grozić wyciekiem, ale to tylko powierzchowna analiza. Więcej będę wiedział nieco później.
 
Col Frost jest offline