Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2008, 22:10   #12
Revan
Banned
 
Reputacja: 1 Revan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znanyRevan wkrótce będzie znany
Pierwszą emocją, jaka wyzwoliła się w Odinnie było zdziwienie.
- Dziwię się, że ktokolwiek przeżył... - zaczął z konsternacją. - Oprócz mnie. - dokończył z lekkim uśmiechem, chociaż wcale nie było mu do śmiechu.

- Dziwię się też, że nie znaleziono ciał. - pogrążył się na krótką chwilę w rozmyślaniach. Przecież utłukł ich tam z tuzin, jeśli nie więcej.

Wiking nigdy nie był zbyt wylewy, no, chyba że po kilku kielichach. Opowiadał krótko i na temat. Wziął solidny łyk, i zaczął.

- Kiedy wracałem do pałacu, zauważyłem, że jestem ścigany. Próbował ich wyminąć, ale wpadłem w ślepą uliczkę. Utłukłem wszystkich, a gdy wyszedłem, było ich więcej. Próbowałem ucieczki po dachach, ale strzelcy prawie mnie ustrzelili. Wpadłem do jakiejś chaty, gdzie napadła mnie wściekła baba z tłuczkiem. A zaraz po mnie do chaty wpadli zamachowcy. Nie wiem skąd wziął się pożar, widocznie chcieli mnie upiec żywcem. Widać, upiekli samych siebie, stąd nie ma ciał.
 
Revan jest offline