Wątek: Wataha
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2008, 09:23   #9
Pandemonicum
 
Pandemonicum's Avatar
 
Reputacja: 1 Pandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłośćPandemonicum ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Telomo Zobacz post
Ja nie mówię, że się nie sprawdza tylko jest do du**. Czytałaś kiedyś książkę, gdzie pierw masz dialogi, potem wspomnienia i myślenie bohatera a na końcu co zrobił? To ma być jak przygoda. Wiem, że wiele osób pisze, ale mnie osobiście ten system się nie podoba.
To nie jest jakaś ścisła forma, której trzeba się pod każdym względem trzymać, nie musisz mieć takiej kolejności itp. To są po prostu elementy, które powinieneś zawrzeć, żeby napisać dobrego posta i jeśli będą w takiej kolejności, uporządkowane - to będzie dobrze.

Poza tym, nie podoba Ci się - nie graj, przymusu przecież nie ma. Ja sesję polecam, bo Almena jest jedną z nalepszych, o ile nie najlepszą MG na forum.
 
Pandemonicum jest offline