Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2008, 10:32   #17
Marcon
 
Reputacja: 1 Marcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłość
Zaitrygował mnie pomysł z sesją strategiczną. Sam grałem kiedyś (na innych forach) w kilka takich gier, lecz wszystkie wcześniej, czy później updałay. Mam nadzieje że w tym wypadku to się nie zdaży

Z chęcia bym zagrał, lecz przydałoby się wiećej informacji o mechanice. Sam napisałeś jedynie o infrastrukturze, a co z resztą? Jak będą rozwijane? Jak będzei się pozyskiwało nowe technologie? Na jakiej podstawie będą przydzielane dochody? Jak będzie odbywała się rekrutacja jednostek? etc, etc. Nie podałeś prawie żadnych informacji na ten temat. Proszę o informacje, czy mas już wszystko obmyślone, czy może zajmiesz się tym dopiero w czasie sesji (a może to mieć opłakane skutki) ?
 
Marcon jest offline