Wątek: .
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2005, 00:16   #12
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Przepraszam, że się wcinam w rozmowę, ale co konkretnie jest tak ciekawe w prowadzeniu dwóch postaci?! No jest to to samo co z jedną tylko, że z dwiema Nie miałaś niegdy rozdwojenia jaźni?! :P (żart)

Skoro już się wtrąciłem to króciuchno powiem, że 2 razy w życiu prowadziłem 2 postacie na raz - tak na prawdę. Raz jako gracz i było to nieziemskie doświadczenie - choć bardzo męczące (o ile 8h z jedną psotacią jest super, o tyle 8h z dwiema to już może być za wiele, zwłaszcza jeśli --->). Obie postacie w szybkim czasie zaczęły się nie znosić i trzeba było niemal nastawać na swoje własne życie Jedna była szelmowskim wieloklasowcem, druga zdeklarowanym krasnoludem. Najgorsze ze wszystkiego był jednak ból karku od ciągłęgo kręcenia głową, dla zaznaczenia, która postać mówi :P

Drugim razem, kiedy prowadziłem 2 bohaterów to było jako MG, jeden był NPC, który przyłączył się do drużyny, a drugi to moja postać, która musiała z drużyną pozostać podczas mojej przygody, gdyż musiała jakoś trafić za drużyną na kampanię kolegi, który miał prowadzić po mnie
Ale akurat te postacie się nawet bardziej niż polubiły więc miałem wygodną wymówkę, dlaczego nie zawsze były, gdy drużyna ich potrzebowała :P
 
Hood jest offline