Wątek: DnD 4 edycja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2008, 09:21   #30
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Mam podręczniki 4ed., ale póki co nie chciało mi się w nie wczytywac. Przejzalalem jedynie pobieznie klasy, rasy, itd... i klasy mi sie nie podobaja bardzo. Mag nie pasuje mi glownie z tego powodu, ktory wymieniles - malo czarow, a czarow uzytkowych jeszcze mniej... odnioslem wrazenie ze teraz wszystko nastawione jest jedynie na walke - prawie kazde zaklecie zadaje dmg. Brakuje mi zaklec typu save or suck, ktore powodowaly ze walka konczyla sie od razu, albo zaklec, ktore pozwalaly jej calkowicie uniknac. Po prostu tego jest b. malo. Aczkolwiek to jest jedynie pierwsze wrazenie - nie wczytywalem sie w zasady, wiec moge sie mylic, ale jak dla mnie nowe DnD to jest... Diablo.
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.
Cosm0 jest offline