Wątek: Całkiem obcy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2008, 17:22   #2
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Początek nawet niezły
Nie mówię nic oryginalnego? No to nie musieliście mnie zamykać w szpitalu psychiatrycznym, a wcześniej szprycować lekami dla krów. >>> Ładne, ładne, wywołuje uśmieszek

To było tak po prostu – zasnąłem we własnym łóżku i obudziłem się w całkiem innym. Było sterylnie czyste >>> na myśl mi przyszło, iż właśnie po tej czystości bohater zorientował się, że nie jest u siebie... i... fuuuuj!

Cóż, przyznam szczerze, że ciężko, ciężko... Ciężko przez to przebrnąć. Fragmentami zabawne, miejscami chaotycznie nudzące.
Mam wrażenie, że zainspirowała Cię jedna z sesji typu „abstrakcyjno-absurdalne”, Kotecek czy coś. No ciężko, ciężko... Styl ogólnie niezły, większych błędów nie znalazłam we fragmentach, które zdołałam przetrawić, aczkolwiek, ogólna uwaga: luźne i chaotyczne, wszystko jedno na drugim napakowane, to i tamto się przeplata – za dużo tych elementów jak na tak krótkie dzieło. Za dużo!
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem