Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2008, 17:30   #6
Dhagar
 
Dhagar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputacjęDhagar ma wspaniałą reputację
- Nie troskajcie się tak gospodarzu. Jestem tu po to by wam pomóc. - odparł spokojnym głosem rycerz. Spojrzał po okolicy - A wiem, że takiej potrzebujecie. Dlatego też przybyłem tu, ku chwale Pani Jeziora i w nadziei na rozwiązanie wszelkich problemów.

Bretończyk był wysokim, dobrze zbudowanym młodzieńcem o niedługich jasnobrązowych włosach i niebieskich oczach. Odziany w zbroję, z widocznym przy boku pięknym mieczem, na szyi zaś nosił medalion ozdobiony wizerunkiem złotego pucharu o szerokiej podstawie, wąskiej nóżce i czarze zwężającej się ku górze. Całość zdawała się niezbyt pasować do otoczenia. Jakby wyjęty z jakiejś baśni czy opowieści.
Matthieu wiedział, że zbyt dużo spędził czasu w Middenheim po tym jak odparto przeklętych wyznawców plugawych bogów. Szybko też znów wyruszył w drogę, gdy w końcu wyleczył się z otrzymanych w walce ran. Nie można wszak było pozwolić aby chaos wciąż szerzył się po ziemiach i niszczył wszystko. Wierzył, że z pomocą Pani Jeziora uda mu się wypełnić stawiane sobie cele.
Teraz spojrzał na resztę swoich towarzyszy. Kapłan, elf i zdawać się mogło jakiś pachołek. Chyba tylko elf zdawał się być szlachetnie urodzonym, ale mimo to zdawali się mieć w sobie dość odwagi by walczyć za słuszną sprawę, w przeciwieństwie do wielu których napotkał na swej drodze.

- Pytałeś czego szuka bretończyk w Imperium Thainie. Odpowiem ci wnet - zwrócił się do elfa - Staram się być tam, gdzie mogę pomóc potrzebującym. Gdzie mogę zniszczyć tych, którzy plugawią nasze ziemie i wyznają przeklętych bogów.
Jestem sir Matthieu d'Angers, rycerz wędrujący ku chwale Pani Jeziora.
 
__________________
"Nie pytaj, w jaki sposób możesz poświęcić życie w służbie Imperatora. Zapytaj, jak możesz poświęcić swoją śmierć."

Ostatnio edytowane przez Dhagar : 29-06-2008 o 17:33.
Dhagar jest offline