Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2008, 23:13   #7
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Hmm... osobiście nie trawię stylu pisarskiego Kinga, ale Mroczna Wieża jest odstępstwem od tej reguły. Przeczytałem tylko 6 tomów (7 jak się okazało nie ma bibliotece ) i wszystkie bez wyjątku mogę nazwać dobrymi książkami. O fabule mogę powiedzieć, że rozwija się powoli, ale w interesujący sposób. Zresztą sami bohaterowie są bardzo dobrze wykreowani. To co z jednej strony jest wadą a z drugiej zaletą, to długość. Każdy tom jest grubszy od poprzedniego, a już pierwszy miał chyba koło 450 stron (mogę się mylić już nie pamiętam ), wiec książki starczają na dłuuugo. Problem jest za to wtedy, kiedy wypożyczyło się parę tomów na raz a ma się miesiąc na oddanie
Ulubionej części sagi nie mam, bo oceniam ją jako całość Ogólne wrażenie mam po tej lekturze bardzo pozytywne i zapewne wrócę do niej przy najbliższej okazji.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem