Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2008, 08:27   #51
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
@do wszystkich opuszczających rekrutacje: Zdrajcy! Postaram się, żeby sesja była tak dobra, żeby wam oko zbielało i zebyśta pluli sobie w brody, że nie gracie.
A tak na poważnie, to nie musicie się tłumaczyć, choć to ładnie z waszej strony. Powodzenia wszystkim życzę w sprawach takich jak licencjaty(ja swoją prace napisałem w 2 tygodnie i dostałem 5 :P ) itd.

@Telomo Ghule bonusy(tzn perki) dostają co 4 lvl.

@Extremal ty czujesz chyba już tę sesję. Dokładnie chodzi o to co napisałeś. Sam kiedyś grałem na forum (innym - wiem błędy młodości żeby nie grać na LI) ghulem. Był niewolnikiem-lekarzem. Pracował w kopalni i leczył chorych. Celem tej postaci i współtowarzysza było uciec. Prison Break normalnie. Ale sesja padła, bo MG wyjechał zagranicę czy coś takiego.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline