Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2008, 17:53   #114
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Nie zastałem kapitana na mostku. Jest za to Komandor Selin. On również jest moim przełożonym. Podszedłem do konsoli przy której siedział komandor.
- Plutonowy Terry Jacops melduje się i prosi o wyznaczenie stosownych zadań - Teraz jedyną rzeczą jaką mogę zrobić jest pomoc w obowiązkach. Krucjator zszedł z wyznaczonego kursu. Nie wyglądało to zbyt dobrze - Na ziemi byłem pilotem, wprawdzie nie tak wielkich maszyn, jednak może będę się mógł do czegoś przydać
Czuje się naprawdę parszywie. Mam wrażenie nie powrót na prawidłowy kurs nie będzie łatwym zadaniem.
- Sir, chciałem jeszcze zapytać, za pozwoleniem, jak wygląda nasza obecna sytuacja, czy uda nam się wrócić na poprzedni kurs.
Nie wiem czemu przypomniałem sobie pewien stary film jaki kiedyś puścił mi ojciec. "Odyseja kosmiczna" czy jakąś tak. Mam cholerne wrażenie że znaleźliśmy się w podobnej sytuacji.
 
Mizuichi jest offline