Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2008, 20:36   #25
Terrapodian
 
Reputacja: 1 Terrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłość
Liczba Jedi w sali zaczęła się zmniejszać, czemu Garrem wcale się nie dziwił. Oni nigdy nie mogli usiedzieć w miejscu, gdy dookoła sytuacja zaczęła się zmieniać na gorsze.
Nejl kazał ochronić młodzików. Garrem nie miał pojęcia ilu ich tak naprawdę jest. W chwilach pracy i poza pracą natykał się na nich dość często, lecz wiedział, że ich ilość jest dużo większa. Krótkim rozkazem nakazał iść im za nim, co wykonał.
- Nie trzeba mnie popędzać - odrzekł na słowa Ay've. - Dobrze wiem, że moja sierść jest zagrożona.
Pobiegł niezwłocznie za dwójką Jedi. Nie wiedział dokąd idzie i dlaczego nie obrali krótszej drogi. Ale on był tylko technikiem, a mistrz Jedi zna ścieżki jemu znane.
Atak na Świątynię... Bothanin nie mógł wciąż wyjść z szoku. Po chwili usłyszał dochodzące z odległości dźwięki, które przypominały jedynie karabiny laserowe klonów. Zaczęło się.
 

Ostatnio edytowane przez Terrapodian : 02-07-2008 o 22:58.
Terrapodian jest offline