Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2008, 23:19   #92
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Manfennas ucieszył się widząc swojego przyjaciela, nadlatującego z nieba, prosto na wystawione przedramię. Zdziwił go fakt, że czarownik zdążył nawiązać kontakt z Sokołem, jednak nie przeszkadzało mu to.
Kiedy usłyszał, że to właśnie on znalazł pierwszy trop pogładził zwierzę rękę i mruknął słowa pochwały. Cieszył się, że jego przyjaciel okazał się przydatny i jednocześnie domyślał się, że jeszcze będą go potrzebowali.

- Jeśli macie jakieś pytania, to teraz jest ostatni moment, by je zadać. Jeśli nie, to od razu wyjaśnię w czym rzecz.

-Mnie dręczy jedna sprawa…- zaczął posępnie- Nie dane mi było być uczestnikiem ostatnich wydarzeń w Bree, dlatego ja, tak jak i nasi mali przyjaciele- powędrował wzrokiem na hobbitów- nie wiem czego można się spodziewać po tych zjawach- zakończył.
- Pytam się, ponieważ mniemam, że jeżeli te upiory zaatakowały Bree, to możemy je również spotkać na szlaku. Jeżeli dojdzie to takiej sytuacji, wolałbym wiedzieć choć trochę o walce z nimi. Nie chcę biegać jak pijane dziecko po zmierzchu.
 
Zak jest offline