Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2008, 00:54   #3
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Byron wstał z miejsca które zajmował przez całą podróż. Ten kto wychodził pierwszy trącił go w ramię. Nie było to zbyt uprzejme, jednak wojsko rzadko bywa uprzejme. Gdy słońce oświetliło mu twarz, ta wykrzywiła się jeszcze bardziej niż zazwyczaj. Musiał stanowić teraz piękny przykład jak człowiek wyglądać nie powinien. Nie dość tego że jego częściowo sparaliżowana twarz wyglądała dość brzydko to doszedł to tego jeszcze grymas. Do tego jeszcze niemalże całe ciało pokryte bliznami, jeszcze uznają go za masochistę. Nie miał najmniejszych problemów z wyjściem. Nie należał do ludzi dużej postury. Medyk musi być jednak szybki a nie wielki. Od kiedy wstąpił do wojska ścinał krótko swoje brązowe włosy. Gdy Byron znalazł się już na zewnątrz rozejrzał się po okolicy. Obraz jaki ujrzał nieco różnił się od tego z jego wyobrażeń.
"Co za szambo" - pomyślał
Z kieszeni wyciągną paczkę papierosów.
- Cholerne dwanaście godzin bez szluga, myślałem że k*****a mnie weźmie - powiedział głośno.
Papieros szybko znalazł się w jego ustach. Zaciągną się parę razy. Ponownie się rozejrzał starając się namierzyć kogoś z kim można by pogadać. Uznał że jednak najlepszym pomysłem będzie zaczekać na resztę towarzyszy i jakieś konkretne rozkazy. Byron miał szczerą nadzieję że nie poślą ich od razu do walki. Po takiej podróży przydałby się chociaż prysznic prysznic. Krótki sen też byłby mile widziany.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.

Ostatnio edytowane przez Mizuichi : 06-07-2008 o 01:08.
Mizuichi jest offline