Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2008, 13:15   #100
Betterman
 
Betterman's Avatar
 
Reputacja: 1 Betterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnieBetterman jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Panie Rohirrim! - zawołał Szrama, zbliżając się dopiero do bramy, bowiem tak już ten świat urządzony, że piechór od jeźdźca jest zwykle wolniejszy, a zwłaszcza piechór ciągnący za sobą opierającego się wściekle rumaka. - Panie Roh...!

A szlag by go... tak mu spieszno. Zresztą, nie było się czego spodziewać, tak patrzył na mnie, jakym mu matkę zabił i sponiewierał... Tfu... w dowolnej kolejności.

- A mnie Szramą zwą - rzekł, gwałtownie klękając między hobbitami tak, że jego urocza twarz znalazła się nagle na poziomie ich twarzy, a krnąbrna chabeta mało nie wyrżnęła łbem o Adamusa.
- By mi się szanownych panów pomocna dłoń przydała. A po prawdzie to pewnie wszystkie cztery - powiedział trochę jakby przez zęby. Napięte mięśnie brzucha i klatki, w rześkim powietrzu wiosennego poranka, spływały potem i drażały lekko. Co się działo z zakrytymi rękami, można było tylko zgadywać, ale żyły na ściskających rzemienie dłoniach starały się najwyraźniej ze wszystkich sił podpowiedziać.
 
Betterman jest offline