Wątek: Wataha
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2008, 21:37   #34
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Kot ziewnął.
Los szczeniaków o których wspomniał Spokojny niewiele go interesował, ale co tam...
- Jeżeli wam też droga wypada do siedziby dwunogów, to chętnie zabiorę się z Wami.
Przez chwilę lizał łapę i jakby się nad czymś zastanawiał, po czym zerknął z ukosa na Śniegowłosą która wyjaśniła sprawę szczekowatych mówiąc o nocnych przemianach w dwunogi.
- Jeżeli to prawda i w nocy znów staniecie się tacy jak dawniej, to radziłbym wykorzystać wasze szczekackie formy do polowania. Nikt z Was nie wziął ze sobą zabijaczy z chaty którymi mordowaliście zwykle zwierzęta w lesie, a bez nich ciężko będzie wam złapać szybkobiegiego rogacza, lub choćby jakieś latajki. Ja wszystkich nie wykarmię, a jak nie zapolujecie przed zachodem słońca, to do świtu będzie głód.
Obruszył się, gdy przez głowę przeleciała mu myśl pobudki rano z kilkorgiem głodnych jak "wilki", wilków.
Szybko odgonił ten obraz i jakby znudzony dreptał chwile kawałek z boku od Śniegowatej. Mimo wszystko wolał zachować pewien dystans od reszty czworonogów, a bliskość tej samicy która opiekowała się nim jeszcze przed swą wilczą przemianą było najbezpieczniejsze.

- Co im powiesz Śniegowłosa? A czemu masz im coś mówić? Któż zliczyłby małe którym myśliwi zabili matki, w lesie jest pełno sierot pozostałych po waszych polowaniach, oraz kości tych które nie poradziły sobie bez matki. - urwał na chwilę zastanawiając się nad wydarzeniem z własnej przeszłości.
- Mojej matce i mi też nikt nic nie powiedział, gdy kolejny miot moich braci spuszczono w rzece, bo nie byli potrzebni. skąd to nagłe zainteresowanie losem czworonogów, ze strony mysliwych - prychnął
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline