Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2005, 21:09   #33
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cieszę się, że spodobał ci się ten pomysł. I rzeczywiście - jest tak, że gracze mogą grać bohaterami nie-ludzkimi jako nagroda za grę. Rozpatruje to tak, że przyznaję punkty doświadczenia - normalka. Jednak ich pula idzie na dwie kategorie - jedna na postać a druga na gracza. I to z puli na gracza może on sobie po zakończeniu życia jego postaci wziąć punkty i przeznaczyć na nową postać. Najwyżej punktowany jest elf - najniżej nizioł. I tym sposobem mam zadowolonych graczy i satysfakcję z posiadania w drużynie chociażby krasnoluda.
A klimat WFRP jaki jest taki jest i nie chciałbym go zmieniać. I rzeczywiście dla mnie też kojarzy się z karczmami oraz słupami. Te dwie rzeczy to podstawa przeżycia dla bohaterów, a nie tylko przystanek po to by się tylko wyspać i przywrócić sobie punkty życia i magii.
Hoodzie, będzie okazja spróbować "mojego" WFRP, gdyż za około tydzień lub dwa puszczam rekrutację na sesję. Jeśli tylko będą chętni to będzie można powłóczyć się po Imperium i poznać jego klimat.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem