WÄ…tek: Wataha
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2008, 17:24   #49
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
Kiti wysłuchała Amadeusza i Lunara.
- Jeśli nic innego nie wymyśliwy... tfu, nie wymyślimy, faktycznie będziemy musieli poczekać aż zajdzie słońce. To chyba najbezpieczniejsze.
Lunar poruszył kwestię sama alfa. Kiti poczuła się głupio.
- Właściwie jestem tu jedyną panią, hihi – speszyła się. – Ale nie czuję się wcale na siłach na samicę alfa... Czy w ogóle nam to potrzebne?
Spojrzała za siebie, na widoczny w oddali las, który opuścili. Nadstawiła uszu, zaczęła węszyć.
- Myślę, że znam kogoś, kto byłby dobrym samcem alfa, o ile w ogóle jest nam taki niezbędny – powiedziała.
Poruszyła nerwowo ogonem.
- Jak zapewne zauważyliście, nie ma z nami naszego towarzysza, który zwykł ruszać z nami na polowania, kiedy jeszcze, no wiecie, byliśmy bardziej ludzcy. Nie chcę uszczuplać cudzych zasług i stawiać innych na piedestale, ale wydaje mi się, że kiedy polowaliśmy, znaczy... – speszyła się. – Prawda, Amadeuszu? – zerknęła na czarnego wilka. – Wiele razem z nim przeszliśmy. Bystry umysł, twardy charakter, wola walki, biegłość w szermierce... Mówię o naszym towarzyszu, przyjaciele nazywają go Blacker .
Wpatrywała się wciąż w horyzont.
- Mam nadzieję, że nic mu nie jest i zobaczymy go jeszcze – dodała. – gdyby chciał nam przewodzić, poszłabym za nim – stwierdziła, mówiąc bardziej do siebie, niż do reszty.
Sam pomysł wybrania przywódcy nie był zły, ale Kiti podeszła do niego sceptycznie. Gdzie jest władza, tam jest walka o władzę.
- Napiję się trochę po tym bieganiu – Kiti podkradła się do brzegu rzeki, starając się pozostać w ukryciu, i chłeptała wodę.
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline