Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2005, 20:53   #12
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Hood
A Watykan - jak mniemam - boi się podjąć stanowczych kroków obawie przed odpłynięciem "elektoratu" moherowych beretów (babć) oraz ich pełnego poświęcenia (zwłazcza widocznego co niedziela na tacy).
Ale się uśmiałem, mój drogi sam Watykan jest ogromną instytucją. W skład niego wchodza nie tylko "sprawy" kościelne, bo jak by na to nie patrzeć to z samych darowizn Kościół raczej by się nie utrzymał. Do watykanu należą banki, ubezpieczenia, instytucje, akcje w największych firmach świata itd.
I jeżeli nawet takie zbieranie może być ważne dla poszczególnego księdza, czy nawet parafii to jeżeli kilka osob przestało by dawać na tacę, uwierz mi, iż Watykan dalej będzie istniał .
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline