Wątek: [sesja] Reunion
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-07-2008, 15:54   #11
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Shaleen
Ekspedient zaczerwienił się.
-Tak, tak oczy....oczywiście -wymamrotał - Jaką suknię by pani chciała? Długość, krój, kolor? Z jakiego materiału? Obcisła, czy może luźna? - wyrecytował. Musiał być zdenerwowany, bo strasznie gestykulował. Purpura nadal trzymała się na jego twarzy, oczy biegały po Twoim ciele jak szalone, a na czole pojawiły się kropelki potu... Chyba masz go w garści....

Stinerr
-Serce masz z kryształu! - powiedział kowal i uścisnął Twoją dłoń - Kolejność jest obojętna, jak ci jest wygodniej. Jeżeli najpierw zechcesz iść po kwiat, to miecz mojego kuzyna może tu na ciebie czekać. - stwierdził. - A czego dokładnie sobie życzysz za wyprawy? Jak ma miecz wyglądać?

Hanae
Twój plan wyszedł. Ofiara, dosyć mocna ranna, padła na ziemię i zwijała się z bólu. Stojący nieopodal Ciebie inny bandyta rzucił w Ciebie nożem, a rabuś stojący za Tobą najwyraźniej chciał zagrać nieczysto i zaatakować Cię od tyłu. Kino obkładał swoim kijem dwóch złodziei a Zinn pokiereszował kości kolejnemu napastnikowi. Wynik w pierwszych minutach walki był zadowalający, 0:4 dla Was.

Akihito
-Pewność siebie to moja specjalność. Jestem panią tego jeziora. Wkroczyłeś na mój teren więc przygotuj się na przegraną. - powiedziała Nimpha. Lanca, którą przywołałeś wpadła do wody tuż przez duchem. - Dam ci szansę pokazania swoich nowych umiejętności. Chcę zobaczyć, czy twoje przegrane czegoś cię nauczyły - rzekła i zbliżyła się do brzegu. Zamamrotała coś pod nosem, zrobiła jakiś ruch ręką i z wody pod nią wyłonił się miecz (oczywiście wodny) i poleciał w Twoją stronę.
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline