Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2008, 16:33   #14
Medivh
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 1 Medivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodze
Tranquillus zatrzymał się swoim Indianem przed lokalem Red Drop. Wyłączył silnik schował kluczyki do wewnętrznej kieszeni swojej skórzanej kurtki. Idąc w stronę wejścia rzucił mu się w oczy wyłączony neon :Red Drop. "Jestem za stary na takie zabawy...oby to bylo warte mojego czasu".
Wszedł przez drzwi frontowe Lokalu. Od razu rzuciła mu się w oczy Kobieta. "Zapowiada się ciekawe spotkanie..." Starał się utrzymac "pokerową" twarz. Ruszył w strone jedynego zajętego stołu. Zmierzył pobieżnie pozastałych mężczyzn wzrokiem. Widząc, ze zdziwił ich lekko jego wzrok wyjął swoje lennonki z wewnętrznej kieszeni kurtki i włożył na nos. Usiadł między kobietą a mężczyzną w średniej długości włosach. Siedział przez chwile nie odzywając się ani słowem. Głowa patrzała na przód lecz jego wzrok spoczywał na starszym gościu siedzącym przed nim. "Hmm...Ja go chyba znam." Nagle Odezwał się.
- Jesteśmy już w komplecie. Ja jestem Andromalius, Książę Sądu.
Darth nagle osłupiał. Teraz dopiero rozpoznał starszego mężczyzne. "Andromalius...No to zaczyna się robić ciekawie" Dobrze że założył okulary inaczej wszyscy by zobaczyli jego przerażenie w oczach.
- Obecni tutaj to dwa moje Demony, Tranquillus oraz Shigurath, jeden Demon Kronosa, Samsaviel i demon od "Ouikki", Kazgaroth... Radze Wam się poznać, przyjdzie Wam razem pracować. Shigurath, może poczęstujesz naszych gości czymś do picia?

- Eee...Ja dziękuje. Nie moge pić do końca Tygodnia, bo...zresztą nieważne
Jego głos drżał. Starał się powstrzymać to na tyle aby nikt tego nie zauważył. "Darth zbierz się do kupy...Jest tylko spokuj." Uspokoił się.
- Witam Cię Książe. Do czego jestem Ci potrzebny ?
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...
Medivh jest offline