Wątek: Krucjator
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2008, 17:50   #31
PonuryByk
 
PonuryByk's Avatar
 
Reputacja: 1 PonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodnie
No to pech wielki, bo Mizuichi czeka na Twojego posta Manni. Col Frost też na razie jest zajęty. Grabi myślał, że tu chodzi o niego i jako tako się już zrekompensował pisząc posta. Teraz przydałoby się by napisali Abaddon i Chrapek. Nie wiem jak Abaddon, ale Chrapek jest ostatnio mocno pod wpływem swojej własnej sesji.

I w ten sposób mamy kolejną przerwę w tej krucjacie. Weźcie się w miarę możliwości w garść. Mimo wszystko rozumiem, jeśli ktoś nie da rady, bo studia, egzaminy. Cierpliwie czekam.

Edit:

Ale właściwie ile można czekać? Umówmy się, że daję wam czas do piątku. Chcę posty od tych osób, które nie napisały nic w tym tygodniu. I niech to nie będzie tylko kilka zdań. A jeśli nie, to przykro mi, ale sesja nie udała się i wstyd, bo Krucjator nie doleciał nawet do ziemi obiecanej.
 

Ostatnio edytowane przez PonuryByk : 14-07-2008 o 22:56.
PonuryByk jest offline