Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2008, 13:46   #18
Vincent
 
Vincent's Avatar
 
Reputacja: 1 Vincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodze
- Obecni tutaj to dwa moje Demony, Tranquillus oraz Shigurath, jeden Demon Kronosa, Samsaviel i demon od "Ouikki", Kazgaroth... Radze Wam się poznać, przyjdzie Wam razem pracować. Shigurath, może poczęstujesz naszych gości czymś do picia?

- Witam Cię Książe. Do czego jestem Ci potrzebny ?
- odpowiedział dziwnie wyglądający demon, który wcisnął się pomiędzy Chrisa i gospodynię tego lokalu. Chris uznał te zachowanie za wybitnie nieadekwatne do sytuacji. „Pogania swojego najwyższego zwierzchnika. I w dodatku zachowuje się, jakby był niewiadomo kim, a założę się, że jego ranga jest zerowa. W sumie, tak jak moja, ale gdyby była ujemna skala na pewno by się na nią załapał ” – pomyślał, jednak nie wytknął mu tego. To nie było spotkanie Krzyśka, ani jego lokal. „Ale jeśli będzie się tak zachowywał ciągle, będę musiał jakoś zareagować”.

Shigurath zwinnie uwijała się za barem, jej ruchy były szybkie i dokładne , a Chris po chwili miał przed sobą swojego ulubionego drinka.

- Jeśli nasze zadanie nie przewiduje natychmiastowych działań, zapraszam wszystkich na dzisiejszy pokaz, dziewczyny mają dziś specjalny spektakl. Będzie okazja by się lepiej poznać. - powiedziała jedyna kobieta w towarzystwie

- Ja bardzo chętnie skorzystam, moje plany na dzisiejszy dzień szlag trafił. W dodatku nie jestem zwolennikiem nieprzemyślanych akcji. - Samsaviel poprawił bransoletę zegarka. – Kiedy zacznie się pokaz?
 
Vincent jest offline