Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2008, 21:32   #14
opax
 
Reputacja: 1 opax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znanyopax nie jest za bardzo znany
Sztylet przemknął zaledwie kilka centymetrów od głowy Nierka.
~~Kto...~~
W ułamku sekundy odwrócił się w kierunku z którego nadleciało ostrze. Stała tam jedynie kobieta z dopiero co obnażonym ciałem.
-Gdzie uciekasz pokrako? Kto mi zapłaci za zniszczoną suknię, za te gwizdy i śmiechy? Tym razem nie spudłuję!!
~~Dlaczego byłem taki nieostrożny? Łatwo można było przewidzieć, że ta kobieta nie jest tu przypadkowo.~~
Jednym spojrzeniem dostrzegł, że nikt nie zamierza się włączyć do walki, co działało na jego korzyść. Nie zdążył za bardzo się od niej oddalić to tym bardziej dawało mu przewagę, bo nie wątpił w swoje zwycięstwo na krótkim dystansie. Teraz został do wykonania tylko jeden ruch. Wpatrzył się w oczy przeciwniczki i gdy tylko nawiązał kontakt wzrokowy zaczął mówić.
-Oszczędź mi tych swoich gróźb bez pokrycia, gdybyś umiała trafić to leżałbym już martwy. Nie masz ze mną żadnych szans, wystarczy mój jeden ruch i będę dzisiaj pił twoją krew.
Podczas przemowy starał pokazać swoje ząbkowate zęby w całej okazałości. Równocześnie powoli uginał kolana i lekko wbijał pazury u stóp do podłogi aby wykorzystać efekt obicia to natychmiastowego wystartowania. Następnie czekał w pełnej gotowości na jakikolwiek ruch kobiety.
 

Ostatnio edytowane przez opax : 13-07-2008 o 22:29.
opax jest offline