Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2008, 09:07   #59
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Tak sobie myślę, ze mało mamy graczy. Być może przerzerobimy to na storrytelling czysty. Cyferki zawsze odstraszały graczy od Fallouta PnP. A Przecież to nie jest bardziej skomplikowane od d20.
Wymyślę coś do środy i dam znać. Prawdopodobnie sesja będzie otwarta, choć nie taki był mój plan. Od Czwartku przez tydzień mnie nie ma - jadę na Old Town - największy w Polsce LARP postapokaliptyczny. Wtedy sesja ruszy. Będę miał świeże pomysły.

@Pacal
Indian jako tako nie ma. Sa zdegenerowane plemiona ludzkie(Tribals). Bardzo przypominają indian, choć są także bardziej zacofane. Jest ich cała różnorodność w F. Zdarzają się nawet kanibale.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline