Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2008, 09:22   #9
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
@Szarlej dziękuję za uznanie. Myślę cały czas nad rozwinięciem profesji o sosjera i piekarza.

Mój zamysł był taki, że stworzę sobie lolowa profesję. A się okazało, że kucharz jest grywalny i to nawet bardzo. Była krótka sesja w której grałem tą profesją i było trochę śmiechu, ale sesja wyszła zgrabna.

Dodatkowo pragnę powiedzieć, iż jadę na Old Town - największy w Polsce LARP postapo i będę tam trochę gotował (a umiem i lubię). Nabyte tam doświadczenie być może pozwoli mi wydać minidodatek o potrawach w świecie po nuklearnym holokauście. Po powrocie z OT założę osobny temat gdzie będziemy wymieniali się przepisami na Steki z Helodermy, Alahamę w Panierce, Bitki z Croats, Potrawkę z Radscorpiona, Sushi z Wisielca i Wędzonego Centaura.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem