Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2008, 12:55   #21
Medivh
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 1 Medivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodze
- Możemy próbować rozszyfrować wiadomość, którą miałem w kieszeni, choć miejsce ani oświetlenie temu nie sprzyjają… Ktoś chce obejrzeć? Jak nie, to chowam do zegarka. Myślę, że to dość bezpieczne miejsce. Ja ją dostałem, więc będę jej pilnował. W końcu to ja miałbym kłopoty, gdybyśmy ją stracili, a za krótko was znam, żeby stwierdzić, kto lepiej sobie z tym poradzi. -

- Zgadzam sie. -mówił to lekko przez żeby. "Ma rajce..." pomyślał.

- Moje mieszkanie nie jest najbezpieczniejszym miejscem, niebiańscy namalowali mi na ścianie ogromny napis głoszący, że jeszcze do mnie wrócą… dlatego byłbym wdzięczny, gdyby ktoś udzielił mi schronienia. A dokładniej: mi i mojej kotce. Ale ona jest bardzo grzecznym zwierzątkiem -

- Jak chcesz możesz spać u mnie. Tylko staraj się trzymać swojego kota z dala ode mnie albo chociaż żeby mi nie przeszkadzał. - ostatnie zdanie powiedział z lekkim obrzydzeniem "Nienawidzę kotów...małe zdradliwe niedorozwinięte kłębki futra i marnego mięsa...spookuj"

- A jak byś się "bał"... - powiedział z lekkim przekąsem rzucając lekki uśmiech do Samsaviela "punkt dla mnie" - mieszkać w zwykłym domu to zawsze mam jeszcze laboratorium do którego nie wejdzie żaden skrzydlaty. -

- Przechodząc do kolejnej rzeczy, którą musimy omówić… musimy sprawdzić wszystkie opuszczone kościoły, może stare budynki... Ktoś, kto ma komputer w domu mógłby poszperać w Internecie, znacznie ułatwiłoby to nasze zadanie… Jakiś chętny?-

Tranqullius siedział cicho..."nie chcę się bawić w takie rzeczy..."

- Proponowałbym zbiórkę o godzinie dwudziestej, jutro, najlepiej tutaj. Wtedy podzielimy się informacjami i podyskutujemy o dalszych krokach... Może uda nam się odczytać wiadomość. Jeśli dzisiaj wszystkiego nie ustalimy dobrze byłoby spotkać się jutro z samego rana. Jestem zajęty od dziewiątej trzydzieści do osiemnastej. Na wszelki wypadek wymieńmy się numerami telefonów. Mój to 555 – 666 – 325. – powiedział Samsavie

- dwudziesta mi pasuje. Ale nie wiem czy to dobry pomysł zbierać się TUTAJ. Ptaszki mogą sobie tu wlecieć kiedy by tylko chciały...to tylko kwestia czasu jak przyjdą tu. To ładny lokal i było by go szkoda...jeśli chodzi o moje zdanie. W moim laboratorium mam wszystko co by mogło się przydać a i żadnego niebianina tam nie zobaczymy bo nie wejdzie. Mój to 556-169-639 -

- Ja niestety nie zostanę na pokazie bo mam dzisiaj trochę roboty. A kumpel robi impreze więc jeśli chce to mieć trochę spokoju będę musiał się pospieszyć -
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...

Ostatnio edytowane przez Medivh : 15-07-2008 o 12:18.
Medivh jest offline