Wątek: [sesja] Reunion
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2008, 15:26   #17
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Stinerr znalazł polanę, nawet niebieskie kwiaty, zbyt wiele niebieskich kwiatów. W zasadzie nie miał pojęcia który powinien wziąć. Cztery rodzaje kwiatów. Nie tak dużo. Powoli podszedł do każdego z nich. Powąchał je. Usiadł spokojnie i zaczął się zastanawiać.
"Który by tu wybrać, nie chcę wpadki, nie mam najmniejszego zamiaru wracać tu znowu, jeśli zerwę zły"
Siedział tak przez pół godziny. Wciąż nie przybrał ludzkiej formy, dobrze się czuł na łonie natury. Miał szczerą ochotę zostać nieco dłużej na polanie. Jednak nie mógł zwlekać. Przybrał ludzką formę. Zerwał cztery kwiaty, uznał że to rozwiązanie będzie najlepsze. Po jednym kwiatku z każdego rodzaju. Niestety jako zwierze pewnie trochę by je sponiewierał. Powrót zajmie nieco więcej czasu. Jednak lepiej nie zniszczyć towaru który miał dostarczyć. Odwrócił się na pięcie i udał w stronę miasta.
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline